اطلاعیه قرمز اینترپل شامل اسامی و تصاویر شش نفر از جمله دو تن از مدیران ارشد فیفاست

اینترپل درخواست جلب بین‌الملل دو تن از مدیران ارشد فیفا را صادر کرده است.

روز چهارشنبه، ١٣ خرداد (٣ ژوئن)، وبسایت اینترپل - پلیس بین‌الملل - متن اطلاعیه‌ای شامل درخواست بازداشت دو تن از مقامات ارشد فدراسیون بین المللی فوتبال - فیفا - و چهار تن از مدیران شرکت های تجاری را در ارتباط با پرونده فساد مالی در این فدراسیون را منتشر کرد.

در این اطلاعیه آمده است که به درخواست مقامات ایالات متحده، اینترپل اسامی این شش نفر را در فهرست "اطلاعیه‌های قرمز" یا هشدار بین‌المللی در مورد افراد تحت تعقیب قرار داده و از کشورهای عضو خواسته است تا آنان را به منظور تحویل به کشور درخواست کننده یا به جریان انداختن پیگرد حقوقی، بازداشت کنند.

دو مقام ارشد فیفا که اسامی آنها در اطلاعیه اینترپل ذکر شده عبارتند از حک وارنر، شهروند ترینیداد و توباگو، معاون و عضو سابق کمیته اجرایی فیفا، و نیکولاس لئوز، شهروند پاراگوئه و عضو سابق کمیته اجرایی فیفا.

 

ادامه خبر را در ادامه مطلب بخوانید.


خطیبی نیوز

مشخصات

  • جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : اینترپل ,ارشد ,فیفا ,درخواست ,مدیران ,اسامی ,ارشد فیفا ,کمیته اجرایی ,سابق کمیته ,مدیران ارشد ,سابق کمیته اجرایی
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
خرید سکه ساکر استارز محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ما عاشق دلداده ء بی عنوانیم! series-download1.parsablog.com دنیای عکاسی من چرم آنتیک کد تخفیف آزمون ماز Abdur دنیایی از فیلم های 2020 آموزش و خدمات بهینه سازی سایت|آموزش سئو ویلا و سوئیت جنگلی در روستای جعفرآباد نوده ملک استان گلستان